fbpx

Historia Pani Agnieszki

przed
po

Efekt:

-13.8 kg

Jestem dumna z Pani Agnieszki, która przeszła niesamowitą metamorfozę!

Uczestniczyła w Kursie Odchudzania i Zdrowego Odżywiania ---> Wygrała Nasz konkurs utraty wagi, mimo Hashimoto pokazała, że można schudnąć i zyskać energię. Cieszę się, że w czasie Naszej pracy zyskała Pani motywację do regularnej aktywności i poprawiła wyniki badań.

Pani Agnieszka na zdjęciu końcowym ma 12 kg, a w sumie na spotkaniach kontrolnych po odchudzaniu osiągnęła prawie 14 kg na minusie. W tym efekt to prawie 12 kg na minusie z samej tkanki tłuszczowej!

Dzięki temu i zmianie nawyków żywieniowych Pani Agnieszka utrzymuje stale swoje EFEKTY- gratuluję :)

Komentarz Pani Agnieszki do jej metamorfozy:
“Bardzo polecam organizowany przez Poradnię AVOCADO kurs zdrowego odżywiania i odchudzania. Uczestnictwo w kursie uświadomiło mi jak ważne dla naszego zdrowia jest przede wszystkim racjonalne odżywianie, które jest podstawą zdrowia. P. Delfina w ciągu 12 tygodni, krok po kroku uczyła nas co należy jeść a czego unikać, co łączyć z czym jak czytać etykiety na produktach i jak ważna jest woda dla zdrowia człowieka. Pani Delfina to bardzo kompetentna i przemiła osoba, która swoją wiedzą jest w stanie dotrzeć do każdego i pomóc mu wypracować zdrowe nawyki żywieniowe.
Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą się lepiej odżywiać i utrzymać swój organizm w dobrej kondycji no i oczywiście chcą zyskać zgrabną sylwetkę”

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Józefitów 19a/5,
30-045 Kraków

534 879 003 | kontakt@poradniaavocado.pl