fbpx

Wykorzystaj Trend - Rozwiń Swój Biznes

Powszechnie wiadomo, że odchudzanie, uroda, profilaktyka i dieta to najszybciej rozwijające się branże na całym świecie. Szacuje się, że ten rynek rośnie w tempie ponad 25% rocznie.


Poradnie ze Znakiem Jakości COiO to znana marka w branży odchudzania, oferująca jedyne w swoim rodzaju, poparte wieloletnim doświadczeniem, podejście do biznesu. 


ZAPRASZAM --- Dołącz do mojego Zespołu --- Zdobądź SZKOLENIE i DOŚWIADCZENIE --- Rozwiń się ZAWODOWO i stwórz swój BIZNES


Dlaczego Poradnia ze Znakiem Jakości COiO


Skuteczne Programy Odchudzające

Stworzyliśmy bardzo efektywne programy utraty masy ciała . Współpracujemy z naszymi klientami, aby wybrać najlepszy dla ich stylu życia program.


Nasi klienci kochają nas i rekomendują nas swoim bliskim z jednego powodu - udowodniono, że nasze strategie i programy odchudzania przynoszą rezultaty.

Skuteczna Pomoc w Otworzeniu i Prowadzeniu Biznesu

Zapewniamy naszym partnerom niezrównany poziom wsparcia. Nasz kompleksowy program szkoleniowy został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybko i pewnie rozpocząć działalność. Posiadamy także dedykowany System Wsparcia Partnera, aby zapewnić skuteczny, ciągły rozwój.

Skuteczna i Wygodna Suplementacja

Nasi klienci to nowocześni ludzie, którzy szukają rozwiązań wspierających ich aktywny tryb życia. Mamy dla nich nowoczesne rozwiązania suplementacyjne, które pozwalają szybko dopasować program do rozkładu zajęć i oparte są o najnowsze badania naukowe.

Cztery Źródła dochodów

Każda Poradnia korzysta z trzech wbudowanych źródeł dochodów: 1 - sprzedaż usług, 2 - sprzedaż suplementów, 3 - sklep online.

Dla partnerów, którzy posiadają już doświadczenie w prowadzeniu własnej poradni, otwiera się czwarte źródło - koordynowanie powstawania i pracy kolejnych placówek.

Otrzymasz wyznaczony zespół specjalistów, który będzie pomagać Ci w drodze. Twój zespół wsparty jest poprzez kompleksowy proces edukacji przygotuje Cię do rozwoju i zarządzania firmą, o której zawsze marzyłeś.

Kamila Banel

Właścicielka i Dyrektorka Poradni,  Koordynatorka Zespołu

PORADNIA ODCHUDZANIA I ODŻYWIANIA Dietoterapia
ul. Zwycięstwa 26C lok.7, Białystok

Jakub waluś

Właściciel i Dyrektor Poradni, 

Koordynator Zespołu,  Koordynator rozwoju COiO

PORADNIA ODCHUDZANIA I ODŻYWIANIA Progresja
ul. Leśna 13, Milanówek

Agnieszka Jeżewska

Właścicielka i Dyrektorka Poradni,  Koordynatorka Zespołu

PORADNIA ODCHUDZANIA I ODŻYWIANIA Effecta
ul. Jadźwingów 2, Warszawa

Gotowa?

Gotowy?

SZKOLENIE

Nasz program szkoleniowy uczy Cię wszystkiego, od pozyskiwania i prowadzania klientów po zarządzanie swoje firmą. Po uruchomieniu Poradni ze Znakiem Jakości COiO oferujemy ciągłe szkolenia i wsparcie, aby pomóc Ci być na bieżąco z aktualnymi standardami w branży zdrowia i odchudzania.

PRZYGOTOWANIE

Pomagamy Ci wybrać najlepsze miejsce oraz lokal dla Twojej poradni. Nasze rekomendacje dotyczące układu pomieszczeń oraz wyposażenia pomogą Ci stworzyć miejsce, które pokochają klienci. 

WSPARCIE MARKETINGOWE

Zapewniamy naszym Partnerom nowoczesną stronę oraz sklep internetowy. Posiadamy bibliotekę gotowych materiałów do pracy z klientami oraz wsparcie w mediach społecznościowych.

Czy Pasujesz Do Tego Biznesu?

Szukamy osób, które czują pasję do pomagania ludziom prowadzić zdrowsze życie. Nasi najbardziej wydajni partnerzy maja lub rozwinęli następujące cechy:

1

SOLIDNE UMIEJĘTNOŚCI POZYSKIWANIA I OBSŁUGI KLIENTÓW


Szukamy osób, które wiedzą, jak angażować się w rozwiązywaniu problemów innych. 
Nasza działalność polega na słuchaniu ludzi, zdobywaniu ich zaufania i dawaniu im pewności potrzebnej do osiągania celów związanych z odchudzaniem. W naszej pracy chodzi o budowanie dobrych relacji.

2

DBAŁOŚĆ O OBSŁUGĘ KLIENTA

Chociaż nie jest to wymagane, szukamy partnerów, którzy mają doświadczenie w  branży usługowej i rozumieją znaczenie wysokiej jakości obsługi klienta. Nasi klienci polegają na nas, aby odnieść sukces, a profesjonalna obsługa pomaga im to zrobić.

3

SILNA ETYKA PRACY 

Dołączenie do naszego zespołu to duże zobowiązanie. Działamy na rzecz zmieniania życia na lepsze, dlatego chcemy, aby nasi partnerzy rozumieli znaczenie tego, co staramy się osiągnąć.

4

Zrozumienie i empatia

Niektórzy nasi partnerzy sami osiągnęli swój efekt wagowy dzięki naszym programom i wiedzą z pierwszej ręki, przez co przechodzą nasi klienci. Dla tych, którzy nie zmagają się z wagą, ważne jest, aby rozumieć uczucia i emocje towarzyszące procesowi odchudzania.

Zostań Naszym partnerem


Teraz, gdy wiesz już, czym się zajmujemy, chcesz do Nas dołączyć?

Zobacz sześć prostych kroków do swojej poradni:


1 . ZŁÓŻ WNIOSEK O ROZPATRZENIE
Wypełnij naszą ankietę. Odpowiednia osoba skontaktuje się z Tobą w ciągu

48 godzin, aby omówić Twój wniosek.


2. SPOTKANIE Z KOORDYNATOREM ZESPOŁU
Po akceptacji ankiety umówimy się na rozmowę, w trakcie oceny ocenimy czy nasze cele i oczekiwania są zgodne. 


3. PRZYGOTOWANIE I TRENING
Poznasz nasz system przez kompleksowy program szkoleniowy oraz praktykę w jednej z naszych poradni partnerskich.


4. POSZUKIWANIE I DOSTOSOWANIE LOKALU
Dzięki naszym wytycznym i pomocy koordynatora zespołu znajdziesz i przygotujesz odpowiedni lokal.


5. AUDYT

Przeanalizuje razem z Tobą biznesplan oraz plan operacyjny, aby Twoje działanie odniosły maksymalny sukces.

6. WIELKIE OTWARCIE
Dzięki sprawdzonym strategiom marketingowym, klienci pojawią się w Twojej poradni już w drugim dniu po otwarciu. Pierwszy zarezerwowany jest na uroczystą imprezę.

Wysyłając ten formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail, wykształcenie) w zakresie zastosowania w procesie rekrutacji. Oświadczenie jest zgodne w zaakceptowaniu art. 4 pkt 11 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2020 | Polityka Prywatności

ANKIETA DLA KANDYDATÓW